Uzm.Dr. Dt. Evren SÜTEKİN

1980 yılında Izmir’de dogdu. İlk ve orta ögrenimini yine İzmir’de tamamladıktan sonra kazandığı Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Ege Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda başladığı doktora/uzmanlık programını 2011 yılında, askerlik hizmetini 2012 yılında tamamladı. Akademik hayatına aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak devam ederken 2013 yılında istifa ederek Istanbul’a geldi ve özel sektörde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

 

2005 – 2013 yılları arasında Izmir’de çeşitli klinik ve özel muayenehanelerde konsültan uzman olarak çalıştı. 2013 – 2017 yılları arasında Hospitadent ADSM hastanelerinde Ağız  Diş Çene Cerrahisi uzmanı olarak çalıştı. 2017 yılından itibaren yarı zamanlı olarak Vien Denta Ağız ve Diş Sağlığı merkezine görev yapmaya başladı. Çeşitli özel kliniklerde konsültan uzman olarak görev yapmaktadır.

 

Mesleki ilgi alanları olarak oral implantoloji, oral travmatoloji ve kırık cerrahisi, osteoperiostal flap uygulamaları ve otojen kemik cerrahisi sayılabilir.