tanisma1

Tanışma

Tanışmak için sayfa bulunan formu doldurarak hangi tedaviye ihtiyacınız olduğunu bize iletin.
planning2

Planlama

Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede tedavi planlaması ve maliyetlerle ilgili size dönüş yapalım.
treatment3

Tedavi

Vien Denta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde planlanan tedavinizi uygulayalım.
last-control4

Kontrol

Tedavi sürecinin ardından son kontrolleri yaparak tedavi sürecini tamamlayalım.

Neden Türkiye?

Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde sağlık hizmetleri sunmasından dolayı ülkemize dünyanın dört bir yanından tedavi amacıyla turistler gelmektedir.

Özellikle 1990’lı yıllar sonrasında ülkemizde kamu sağlık hizmetlerine ilaveten özel sektörün de sağlık hizmetlerine ciddi yatırımlar yaptığı görülmüştür. Bu gelişmeler sonucunda, Avrupa standartlarıyla yarışabilecek düzeyde özellikle büyük illerde özel sağlık kuruluşları artmaya başlamıştır.

Yapım ve işletme bakımından yüksek maliyetleri olan söz konusu sağlık tesislerinin yurtdışı pazarlara açılması bu maliyetlerin azaltılması açısından giderek zorunlu bir durum almaktadır. Ayrıca, ülkemizin coğrafi konumu ve sağlık sektöründeki yetişmiş ve eğitimli insan gücü sağlık turizminde Türkiye’nin önemli avantajları arasındadır.

Neden Vien Denta?

1_Ogulgaz__84945IC8A8026

İSTANBUL da Prens adalarının karşısında kurulmuş olan merkezimiz ağız ve diş sağlığı alanında en son teknolojiye sahip ve her alanda uzman kadrosuyla kısa zamanda optimum tedavi hizmetleri vermektedir.

Sabiha gökçen havaalanına 10 km uzaklıkta olan kliniğimiz İstanbul’ un merkezindedir.

5 yıldır profesyonel olarak yurtdışından hasta kabul etmek olup , hastalarımızın havaalanı ,hotel ,tedavi merkezimiz arasındaki transferleri kendimiz sağlıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz otellerde konfor ve güvenli bir konaklama sunmakta olup ,dilerseniz İstanbul içi kültür gezilerimiz anlaşmalı olduğumuz kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Günü birlik tedavileriniz de kliniğimizde konaklama imkanı sunuyoruz.

Uzman doktorlarımız tarafından ihtiyacınız olan tedavileriniz yapılıyor, profesyonel ekibimiz tarafından İstanbul un eğlence ve kültürel hayatına tedavi süreciniz içerisinde göz atabiliyorsunuz.